Formu Doldur


Avrupa'nın en büyük sağlık grubunun 20 yılı aşkın tecrübesi ve 4500'ün üzerinde ameliyat yapmış ekibi ile yeni bir hayata siz de merhaba deyin!

Doktorlarımız, Türkiye'nin mide küçültme tedavilerinde en önemli doktorları yetiştiren tıp fakültelerinden laparoskopik cerrahi eğitimli ve alanında ödüllüdür.

Ödüller

Merkezimizde en çok tercih edilen tedavi TÜP MİDEDİR. Ardından MİDE B0T0KSU ve MİDE BALONU gelmektedir. Operasyonda son teknoloji (yeni nesil) Tri-Staple™ cihazı kullanan sınırlı kurumlardan biriyiz.

Yeni nesil tüp mide hakkında bilgi almak için şimdi aşağıya tıklayıp mesaj gönderin, en kısa sürede WhatsApp'tan ulaşalım!

WhatsApp DETAYLI BİLGİ VE FİYAT AL

Harekete Geçenler Serisi Nezahat Hanım (57)

Harekete Geçenler Serisi Vildan Hanım (52)

Yurtdışında Yaşayan Hastalar Operasyon Süreci Nasıl Olur?

İLK İLETİŞİM

Yurtdışında yaşayan ve tedavi olmak isteyen hastalarımız, sabit hatlarımızdan veya WhatsApp üzerinden konularında uzman koordinatörlerimizle ilk iletişimi kurar ve süreci birinci ağızdan dinlemiş olur. Operasyon sürecine karar veren ve operasyon için uygun niteliklere sahip olan hastalar, gelecekleri günü en az 2 hafta öncesinden koordinatörlerimize ileterek tedavi için ilk adımı atmış olur.

Yeni Nesil Tüp Mide Tri-Staple™ Teknolojisi


Ameliyatsız Aç Kalmadan Kilo Ver! MUCİZE YÖNTEM MİDE B0T0KSU!
Yutulabilir mide balonu ile hastalarımızın ortalama %15-%20 oranında kilo verdiği görülmüştür. Yutulabilir (hap) mide balonu hiçbir cerrahi müdahale olmadan su ile yutulur ve midenizde şişerek yer kaplar.

Açlık hissetmezsiniz. Son 3 yıldır dünya genelinde tutulan verilere göre, 17 binin üzerinde kişinin kullanıp memnun olduğu bir yöntemdir.

Ödüller

Yaklaşık 4 ay sonra yutulabilir mide balonu doğal olarak sönecek ve doğal yollarla vücudunuzdan kendiliğinden atılacaktır. Mideniz küçüldüğünden, kilo vermeye devam edersiniz!

Ameliyatsız, Endoskopisiz Aç Kalmadan Kilo Ver! MUCİZE YÖNTEM YUTULABİLİR MİDE BALONU!Yeni Bir Hayata Merhaba Diyenler Obeziteden Kurtulanlar Serisi

VM Medicalpark Maltepe Obezite Tedavilerinin Kalbi

VM Medicalpark Maltepe Hastanesi, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.

20 bin m²’lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yöntemleriyle çözümler sunmaktadır. Hastanede ayrıca 29 erişkin, 4 koroner, 5 KVC olmak üzere; toplamda 68 faal yatak ile yoğun bakım hizmeti verilmektedir.

Hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulan bu kişiselleştirilmiş hizmette, 5 yıldızlı otel konforu oluşturulmaktadır. Tüm odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan, internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden, ibadethane, otopark, vale gibi hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.